Zasilacz Fujitsu ADP-40PH 20V 40W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kondycja | Powystawowy / Leżak magazynowy |
| Model | ADP-40PH AD |
| Rodzaj | Zasilacz, ładowarka |
| Przeznaczenie | do laptopów Fujitsu |
| Moc | 40W |
| Napięcie | 20V |
| Informacje dodatkowe | Okrągły, czarny wtyk bez igły (5,5mm x 2,5mm) |
| W zestawie | Brak przewodu zasilającego |
| Gwarancja | 3 miesiące |