Laptop HP EliteBook 830 G7 i5 - 10310U | 16GB 256GB SSD | 13,3" 1920 x 1080 | Windows 11 Pro [A-]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kondycja sprzętu | [Klasa A] laptop poleasingowy, w 100% sprawny, przetestowany i gotowy do pracy |
| Gwarancja sprzedawcy | 12 miesięcy |
| Stan ekranu | Bez wad |
| Stan obudowy | Normalne, delikatne ślady użytkowania |
| Producent | HP |
| Model | EliteBook 830 G7 |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Procesor | i5 - 10310U, 6MB Cache, 10 gen. |
| Taktowanie | 1.70 - 4.40 GHz |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Ilość pamięci RAM | 16GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dysk | 256GB |
| Typ dysku | SSD |
| Licencja | Windows 10 Professional |
| Typ licencji | OEM |
| Zainstalowany system | Windows 11 Pro |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics dla procesorów Intel 10 gen. |
| Złącza zewnętrzne | 2x USB 3.1, 2x USB-C (Thunderbolt 3), HDMI 1.4b, audio combo jack, gniazdo zasilania. |
| Napęd | Beznapędowy |
| Kamera | Tak, wbudowana |
| Bateria | Oryginalna, czas pracy min. 2h (używana) |
| Klawiatura (ISO lub ANSI) | QWERTY PL (spolszczona naklejkami), Podświetlana |
| Informacje dodatkowe | *oklejone klawisze nie są podświetlane |
| W zestawie | Zasilacz z przewodem |