Laptop Dell Precision 7510 i7 - 6820HQ | 16GB 240GB SSD + 500GB HDD | 15,6" 1920 x 1080 | Radeon | Windows 11 Pro [A-]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kondycja sprzętu | [Klasa A-] laptop poleasingowy, w 100% sprawny, przetestowany i gotowy do pracy |
| Gwarancja sprzedawcy | 12 miesięcy |
| Stan ekranu | Drobne ryski, otarcia, poświatki |
| Stan obudowy | Normalne, małe ślady użytkowania |
| Producent | Dell |
| Model | Precision 7510 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Procesor | i7 - 6820HQ, 8MB Cache, 6 gen. |
| Taktowanie | 2.70 - 3.60 GHz |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Ilość pamięci RAM | 32GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dysk | 240GB |
| Dodatkowy dysk | 500GB |
| Typ dysku | SSD+HDD |
| Licencja | Windows 10 Professional |
| Typ licencji | OEM |
| Zainstalowany system | Windows 11 Pro |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics 530 + AMD Radeon R9 M375X |
| Złącza zewnętrzne | 4x USB 3.0, HDMI, LAN, Audio, Mini DisplayPort |
| Napęd | Beznapędowy |
| Kamera | Tak, wbudowana |
| Bateria | Oryginalna, od 1h do 4h (używana) |
| Klawiatura (ISO lub ANSI) | QWERTY PL (spolszczona naklejkami), Podświetlana, Numeryczna |
| Informacje dodatkowe | Opcjonalnie - klawiatura odnowiona nadrukiem 3D bez podświetlenia (należy o tym wspomnieć w wiadomości przy zakupie) |
| W zestawie | Zasilacz z przewodem |