Komputer LENOVO M70q Mini i5-10500T 16GB 512GB NVME WIFI BLUETOOTH Windows 11 [A]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kondycja | [Klasa A] komputer poleasingowy, w 100% sprawny, przetestowany |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan obudowy | Normalne ślady użytkowania |
| Obudowa | Micro / Mini / Tiny |
| Producent | Lenovo |
| Model | M70Q |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Ilość rdzeni | 6 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 |
| Ilość pamięci RAM | 16GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dysk | 512GB |
| Typ dysku | SSD |
| Licencja | Windows 11 Pro |
| Zainstalowany System | Windows 11 Professional |
| Typ Licencji | OEM |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD |
| Złącza wewnętrzne | 2X slot RAM, 2xM.2 |
| Złącza z tyłu | 4x USB 3.0, USB C , HDMI, DisplayPort, Lan, RS232 |
| Napęd | Brak |
| Karta Sieciowa | WiFi, Bluetooth |
| Informacje dodatkowe | Intel® Core™ i5-10500T Processor 12M Cache, up to 3.80 GHz 6X2.30GHz-3.80 GHz |
| W zestawie | Zasilacz w zestawie |