Komputer Dell OptiPlex 7050 I3-6100 8GB 256GB Windows 11 Micro / Mini / Tiny [A]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kondycja | [Klasa A] komputer poleasingowy, w 100% sprawny, przetestowany |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan obudowy | Normalne ślady użytkowania |
| Obudowa | Micro / Mini / Tiny |
| Producent | Dell |
| Model | OptiPlex 7050 |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Ilość rdzeni | 2 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 |
| Ilość pamięci RAM | 8GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dysk | 256GB |
| Typ dysku | SSD |
| Licencja | Windows 10 Professional |
| Zainstalowany System | Windows 11 Professional |
| Typ Licencji | OEM |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel HD 530 |
| Złącza wewnętrzne | 2x slot RAM, 1x m.2 |
| Złącza z tyłu | 4 X USB 3.0, Lan,VGA, DisplayPort, HDMI |
| Informacje dodatkowe | Intel® Core™ i3-6100T Processor 3M Cache, 3.20 GHz |
| W zestawie | zasilacz |