Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen3 Ryzen 5 6650U | 16GB 256GB SSD | 14" 1920 x 1200 | Windows 11 Pro [A]
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kondycja sprzętu | [Klasa A] laptop poleasingowy, w 100% sprawny, przetestowany i gotowy do pracy |
| Gwarancja sprzedawcy | 12 miesięcy |
| Stan ekranu | Bez wad |
| Stan obudowy | Normalne, małe ślady użytkowania |
| Producent | Lenovo |
| Model | ThinkPad T14 Gen3 |
| Seria procesora | Ryzen 5 |
| Ilość rdzeni | 6 |
| Ilość pamięci RAM | 16GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dysk | 256GB |
| Typ dysku | SSD |
| Licencja | Windows 11 Pro |
| Typ licencji | OEM |
| Zainstalowany system | Windows 11 Pro |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon 660M |
| Złącza zewnętrzne | 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB-A 3.0, Gb LAN, HDMI, Audio in/out |
| Napęd | Beznapędowy |
| Kamera | Tak, wbudowana |
| Bateria | Oryginalna, od 1h do 4h (używana) |
| Klawiatura (ISO lub ANSI) | QWERTY PL (spolszczona naklejkami), Podświetlana |
| Informacje dodatkowe | Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 6650U 6x 2.90 - 4.50GHz ; 16MB Cache |
| W zestawie | Oryginalny zasilacz z przewodem |